Prof. Dr. Gürbüz AKSOY V. (21.11.1994)
 Prof. Dr. Mehmet Yaşar ÜNLÜ V. (21.11.1994 - 05.09.1996) 
 Prof. Dr. Sami TAŞÇI V. (05.09.1996 - 10.11.1997)
 Prof. Dr. Mehmet KANDİL V. (10.11.1997 - 10.03.1998) ​
 Prof. Dr. Gazi AYDIN V. (10.03.1998 - 09.12.1998) 
 Prof. Dr. Kemal AGUN V. (09.12.1998 - 31.12.1998) 
 Prof. Dr. Sezin KARADEDE V. (19.07.1999 - 11.10.1999)
 Prof. Dr. Selçuk YÜCESAN (11.10.1999 - 25.10.2008) ​
 Prof. Dr. Ahmet KOÇ V. (28.05.2007 - 06.12.2007) 
 Prof. Dr. Ahmet KOÇ (07.12.2007 - 07.12.2010) 
 Prof. Dr. Tevfik SABUNCU V. (19.01.2011 - 30.06.2011) 
 Prof. Dr. Tevfik SABUNCU (30.06.2011 - 23.06.2014) 
 Prof. Dr. Tevfik SABUNCU V. (23.06.2014 - 30.04.2015) 
 Prof. Dr. Ali UZUNKÖY V. (30.04.2015 - 24.10.2016) 
 Prof. Dr. Ercan YENİ V. (24.10.2016 - 08.02.2018) 
 Prof. Dr. Mustafa DENİZ V. (15.02.2018 - 09.02.2021)
 Prof. Dr. Halil ÇİFTÇİ V. (09.02.2021 -                     )